Battery pack NEWELL BG-E20 do Canon 5D Mark IV

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Newell
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: 48 godzin
  • szt.
  • 489,00 zł
  • Niedostępny

Newell BG-E20 to solidny, w pełni funkcjonalny battery pack do aparatu Canon 5D Mark IV.Grip umożliwia lepsze trzymanie aparatu, poprawia komfort obsługi podczas robienia zdjęć w układzie pionowym oraz wydłuża pracę bez konieczności wymiany akumulatorów w aparacie.

Przemyślana konstrukcja i najwyższej jakości materiały użyte do produkcji gripa sprawiają, że produkt będzie służył przez lata. Uchwyt został wyprofilowany tak, aby zapewnić jak największy komfort w czasie fotografowania zarówno w układzie poziomym, jak i pionowym. Pokryty wytrzymałym i miłym w dotyku tworzywem gumowym, zapewnia wygodny i pewny chwyt.

Newell BG-E20 pozwala na zainstalowanie dwóch akumulatorów LP-E6 lub LP-E6N, dzięki czemu czas na jednym ładowaniu przedłuża się dwukrotnie. W spodniej części gripa znajduje się mocowanie żeńskie 1/4”, umożliwiające używanie statywu fotograficznego bez konieczności zdejmowania go z aparatu. Battery Pack wyposażony został także w dodatkowy zaczep do paska. Grip posiada pełną funkcjonalność systemowego zasobnika Canon BG-E20. Wyposażony został w dwustopniowy spust migawki, włącznik, kółko nastawcze, joystick oraz pięć przycisków funkcyjnych. Lekkie naciśnięcie spustu migawki pozwala na ustawienie ostrości, wciśnięcie do końca wyzwala migawkę, analogicznie jak przycisk w samym aparacie.

 

Specyfikacja:
- wymiary: 15,3 x 8,6 x 4,2 cm (bez części wchodzącej do zasobnika bateryjnego aparatu)
- waga: 310 g
- kolor: czarny

Kompatybilność:
- kompatybilne aparaty: Canon 5D Mark IV
- kompatybilne akumulatory: LP-E6, LP-E6N